Prvi dan autobuse koristilo 200 građana. Direktorica Velić: Pritužbe su oko voznog reda, nepovezanosti s nekim ulicama i prigradskim naseljima
Prvi dan vožnje električnih autobusa u javnom prijevozu križevačkim ulicama prošao je vrlo zadovoljavajuće, potvrdila nam je direktorica Križevačkog poduzetničkog centra Jelena Velić. Za sad još nema gužvi u autobusima i na stajalištima, busevi su tek treći dan na cestama i sigurno treba neko vrijeme da se građani priviknu i počnu koristiti novu!-->…
Više...