Inspekcija zatvorila još jedno gradilište na Kalniku
Građevinska inspekcija zatvorila je danas gradilište nogometnog igrališta u Kamenici na Kalniku, čiju je izgradnju početkom godine započeo Mladen Kešer, tadašnji načelnik Općine Kalnik. Izvođač radova je Komunalno poduzeće Kalnik, izabrano na javnom nadmetanju u ožujku kao jedini ponuđač koji se obvezao odraditi prvu fazu gradnje za oko 200 tisuća!-->…
Više...