[FOTO] Radnik 15/15

Košarkaši križevačkog Radnika ostvarili su i petnaestu uzastopnu pobjedu u prvenstvu 2. ML Sjever nadigravši večeras Ivančicu iz Ivanca 86:57 (22:16, 22:17, 21:7, 21:17) u petnaestom kolu natjecanja „sjevernjaka“. Naši su se košarkaši malo „mučili“ u prve dvije dionice ogleda, ali su u trećoj ostvarili visoku prednost i rutinski odradili završnu četvrtinu. Daroviti Juraj Brkić bio je iznimno raspoložen u prvom poluvremenu, a prvu je utakmicu u Radnikovoj majici odigrao Gabriel Divić. Pokazao se u odličnom svjetlu, ima „mekanu“ ruku, pogodio je pet trica i dobro se uklopio u Radnikovu igru. Naravno, večerašnja utakmica nije bila te naravi da bi se stekla kompletna slika vrsnoće križevačke postave, ali će sljedeća biti jer Radnik gostuje u Virju kod vječitog suparnika Podravca. Od naših igrača izdvojili bi ponovno vrlo dobru partiju pod oba obruča Tomislava Žulja.

Radnik: M. Matoić 5, Brkić 19 (3 x 3), Kurpez 4, Garvanović 2, Šašek 10, Biondić 2, Fržović, Svoboda 11 (2 x 3), Ribarić 3 (1 x 3), Divić 19 (5 x 3), Žulj 8, Bolčić 3. Trener: Tomislav Matoić