Čestitka gradonačelnika u povodu Dana grada Križevaca

Drage sugrađanke, dragi sugrađani!

Ovogodišnji Dan grada obilježavamo u vrlo teškim i neobičnim okolnostima, u vremenima kada se svi navikavamo na drugačiji svijet i drugačiji grad.

Naši Križevci u svojih 768. godina, pamte mnoga slavna, ali i mnoga teška vremena. No duh ovoga grada ostao je uvijek snažan i nepokolebljiv, i to zbog svih vas, njegovih stanovnika koji iznova pokazuju novu snagu, hrabrost i veličinu.

Svatko od vas, poduzetnika, radnika, poljoprivrednika, domaćica, studenata, liječnika, obrtnika, vatrogasaca, pa čak i onih najmlađih, daje svoj doprinos da bismo uskoro opet mogli ponosno šetati ulicama i naseljima našega Grada.

Naš grad ima predivne kulturne, povijesne spomenike, ima i puno želja, potreba, projekata koji čekaju svoje ostvarenje i bit će vremena za sve. No uvijek i prije svega, bit ćete vi, koji činite njegovu istinsku bit!

Ponosan sam što ste mi pružili priliku da zajedno ispišemo još jednu stranicu u povijesti Križevaca!

Ponovo ćemo ju pisati veselijim tonovima, ponovo ćemo vidjeti naš grad očima ove djece, 1.c razreda OŠ Ljudevita Modeca kao poklon svome gradu.

Sretan vam Dan grada!

Vaš gradonačelnik
Mario Rajn

Vezano

Komentari su zatvoreni.