Pobjedom ekipe Cvjetno Poliklinika Milojević završio 21. Turnir u malom nogometu

U prepunoj sportskoj dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca, u nedjelju, 5. siječnja, završio je 21. Turnir u malom nogometu „Ožujsko-KTC“ i 3. županijski turnir klubova „Križevci 2019. – Robin trgovine – Ožujsko“.

Pobjedu je kod županijskih klubova odnio klub Bratstvo iz Kunovca, pobijedivši Prigorje iz Svetog Petra Orehovca, dok je treće mjesto pripalo Gornjoj Rijeci. Pobjednik 21. malonogometnog turnira i nagradu od 50 tisuća kuna osvojila je ekipa Cvjetno Poliklinika Milojević, drugo mjesto osvojila je ekipa Euro Limbus MNK Sasina, a treće Big Bang Cammeo team.

Najboljim igračem proglašen je Mario Rac iz Big Bang Cammeo teama, najbolji vratar Mario Herceg iz MNK Cvjetno Poliklinika Milojević, a najbolji igrač Mihovil Prgomet iz iste momčadi. Trofej fair play Goran Ilotić, dodijeljen je ekipi Euro Limbus MNK Sasina.

Medalje, pehare i ostale nagrade, igračima su uručili gradonačelnik Mario Rajn, zamjenik Danijel Šaško, župan Darko Koren, direktor turnira Damir Kemenović, predsjednik Zajednice športskih udruga Križevci Branislav Pengov te predstavnici sponzora.

Turnir su i ovoga puta organizirali NK Radnik Križevci i Zajednica športskih udruga Križevci pod pokroviteljstvom Grada Križevaca i Koprivničko-križevačke županije.