Križevačke gimnazijalke i osnovci iz Modeca idu na prvenstvo

ĐURĐEVAC – Osnovna škola Grgura Karlovčana i Strukovna škola u Đurđevcu na trim stazi Borik bili su domaćini državne poluzavršnice školskog krosa. Oko 70 sudionika okupilo se iz naše te Međimurske, Varaždinske i Virovitičko-podravske županije, a uz prigodni program pozdravio ih je ravnatelj đurđevačke osnovne škole Martin Trepotec dok je natjecanje otvorio gradonačelnik Slavko Gračan.

Prvo mjesto u konkurenciji osnovnoškolki osvojila je ekipa iz Slatine, a od predstavnica iz naše županije učenice koprivničke OŠ Antun Nemčić Gostovinski osvojile su četvrto mjesto. Muška ekipa križevačke OŠ Ljudevita Modeca bila je najbolja u muškoj konkurenciji. Među srednjim školama najbolja ženska ekipa je iz križevačke Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga, a njihovi muški kolege osvojili su četvrto mjesto, dok su najbolji bili srednjoškolci iz Slatine. Plasman u završnicu državnog prvenstva ostvarile su prvoplasirane ekipe, odnosno od mladih atletičara iz naše županije osnovci križevačkog Modeca te križevačke gimnazijalke.

Vezano

Komentari su zatvoreni.