Mladost nadigrala Radnik

Ništa novo u ogledima Ždralovčana i Križevčana, bez obzira u kojem se natjecateljskom razredu susreću. Tamošnja Mladost nadigrala je Radnik Križevci u 24. kolu SuperSport 2. lige pobijedivši na svom travnjaku 3:0 (2:0) pogocima Pisačića u 4. te Marića u 24. i 67. minuti. Domaćin je rano poveo izigravši obranu gostiju, a vodstvo je udvostručio bijegom u sjajnoj završnici Marića. Naši su se tek tada probudili, prvo je priprijetio kapetan Hrvoje Mladen iz slobodnog udarca, a zatim je nakon ubačaja Bakula glavom pogodio gredu.

Naši nisu zabili, a zamalo su u još jednom protunapadu primili pogodak. Koprić je odlično intervenirao na pokušaj Marića koji je imao još jednu prigodu u prvom poluvremenu. Križevčani su pokušali u nastavku utakmice, imali prigode, ali je vratar Mladosti Vincelj dvaput odlično obranio udarce Dunića i H. Mladena iz slobodnjaka. Domaćini su čekali i dočekali novu prigodu u 67. minuti i preko Marića izborili visoku i potpuno zasluženu pobjedu 3:0. Radnik Križevci je drugi na ljestvici s 48 bodova, Mladost peta s 42 boda. Naši u sljedećem kolu, 27. travnja, u 17 sati ugošćuju Trnje.