Velika pobjeda Križevčana u Slavonskom Brodu

Nogometaši Radnika Križevci pobijedili su danas u Slavonskom Brodu Marsoniju 3:1 u 21. kolu SuperSport 2. nogometne lige i zadržali su čelni položaj na ljestvici. Iznimno značajna pobjeda u gostima prije dvije domaće utakmice s Hrvatskim dragovoljcem i Dugim Selom. Križevčani su i u ovom ogledu pokazali da su itekako dobra momčad, znalački vođena od trenera Vodanovića i njegovih suradnika, a mnogi su njihovu izvedbu gledali i u izravnom prijenosu Sportske televizije. Domaćinu je u 18. minuti opravdano isključen vratar Domović zbog prekršaja izvan kaznenog prostora, a Marsonia je u 25. minuti povela pogotkom Pudića glavom s pet metara.

U drugom poluvremenu u igru su ušli Ukrajinac Myshenko i Brazilac Allyson koji su unijeli puno živosti u igru, a vrlo brzo su Križevčani izjednačili. Asistencija Myshenka za Mihaela Mladena u 48. minuti. Križevčani su puno bolji u drugom dijelu i odlično su na travnjaku koristili igrača više. U 73. minuti Allyson zabija svoj prvijenac za Radnik nakon nove asistencije Myshenka, a točku na i stavlja u karakterističnom prodoru Mihael Mladen u 87. minuti za veliku pobjedu u Slavonskom Brodu. Popularni MM je i ondje igrao pod ozljedom i zabio dva pogotka. Križevčani u srijedu u 17 sati na Gradskom stadionu igraju prvu četvrtfinalnu utakmicu županijskog kupa s Borcem iz Imbriovca.