Pobjeda Križevčana u Belišću

Križevčani su izborili vrijednu pobjedu u Belišću u 19. kolu SuperSport 2. nogometne lige, nadigravši domaćina 2:0 pogocima Mihaela Mladena u 49. minuti (njegov peti pogodak u prvenstvu) i prvijencom Luke Orlovića u trećoj minuti sudačke nadoknade. Na vratima Radnika Križevci bio je Mateo Tihelka jer je Miroslav Koprić morao izbivati zbog tri žuta kartona. Trener Vodanović pogodio je još jednom s izmjenama igrača jer je Orlović osigurao pobjedu, a desetak minuta prije ušao je u igru umjesto Gogića. Sastav Radnika Križevci u današnjoj utakmici: M. Tihelka, Bakula, Mačković, Lesjak, Allyson (od 64. Vukić), M. Mladen, Myshenko (od 64. M. Srbljinović), Šabijan (od 81. H. Mladen), Dunić (od 90 + 3 L. Tihelka), Mihalinec, Gogić (od 81. Orlović). Poredak na ljestvici: 1. Opatija 42 2. Radnik Križevci 39 bodova.

Križevčani sljedeće subote u 15.30 dočekuju Opatiju na Gradskom stadionu.