Deseta pobjeda Radnika na Božićnom partyju

Košarkaši križevačkog Radnika ostvarili su večeras i desetu uzastopnu pobjedu u 2. ML Sjever nadigravši bjelovarski Vedi 93:71 (31:14, 21:19, 24:20, 17:18). Gosti su poveli 0:7, a zatim su ih razigrani Križevčani nadvisili u svim elementima košarkaškog umijeća. Trener Tomislav Matoić svim je igračima pružio odgovarajuću minutažu a dvocifreni učinak ostvarili su Svoboda, Brkić, Ribarić, Šašek, Žulj i Bolčić.

Domaćin se pobrinuo i za košarkaški Božićni party, uz predstavljanje u poluvremenu postave do 9 godina trenera Bojana Hrandeka, uz glazbenu kulisu didžeja Magija, uz prigodno odjevene navijače i Djeda Mraza (M.G.) koji je darivao dječicu prigodnim poklončićima. Bilo je sve u pravom sportskom košarkaškom i Božićnom duhu. Radnik u sljedećem kolu gostuje kod Labrade.