Križevčani izgubili u Bjelovaru

Nogometaši Radnika Križevci poraženi su danas u Bjelovaru 3:2 u 1. kolu SuperSport 2. lige. Križevčani su na poluvremenu vodili 2:1, a oba je pogotka postigao kapetan Hrvoje Mladen iz kaznenih udaraca. Domaćin je u prvom dijelu, također, zabio iz najstrože kazne.

Radnikovci su, nažalost, u sedamnaest minuta drugog dijela prosuli prednost, a Bjelovarčani su uspjeli preokrenuti rezultat i doći do vodstva nakon dvije velike greške gostiju i “jeftinih” pogodaka. Križevčani su nakon toga imali nekoliko vrlo izglednih prigoda i šteta je što u premijernom nastupu nisi dohvatili barem bod. Imali su, naime, više od igre i nisu iskoristili nekoliko zrelih prigoda. No, trebat će, očito, vremena za prilagodbu na razinu igru u ovom stupnju natjecanja. Bitno je strpljenje i podrška. Sljedeće subote na Gradskom stadionu u 17 sati dočekuju momčad Jadrana Poreč koja je u prvom kolu odigrala 1:1 s Hrvatskim dragovoljcem