Tehničar osvojio kup nakon ruleta jedanaesteraca

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca osvojili su županijski kup pobijedivši u srijedu navečer na Gradskom stadionu u Koprivnici momčad Radnika Križevci 5:4 nakon izvođenja jedanaesteraca. Mrežu su ostale netaknute nakon 90 + 2 minute igre, a najbolju prigodu za pogodak propustio je prvi strijelac 3. HNL Sjever Marko Nikolić kojem je čuvar mreže Tehničara Ante Mrmić u 62. minuti obranio kazneni udarac.

Sigurni izvođači jedanaesterca bili su za Tehničar Tomislav Hudak, Filip Štritar, Domagoj Hlevnjak, Alen Milek i Luka Ernečić, a za Radnik Križevci Goran Dlesk, MIhael Mačković, Luka Tihelka i Krunoslav Srbljinović. Ante Mrmić obranio je jedanaesterac Marku Nikoliću i Fariasu Do Nascimentu Joao Carlosu, a križevački vratar Miroslav Koprić zaustavio je udarac Krune Lovreka. Cvetkovčanima je to prvi pokal u županijskom kupu.