Još jedan učenik uspješan na državnom natjecanju

Gimnazijalac Filip Mikinac nastupio je na državnom natjecanju iz biologije i u kategoriji “znanje” je po bodovima ostvario četvrti rezultat, dok je ukupno zauzeo 7. mjesto. Filip je učenik 1. c razreda križevačke Gimnazije, a na državno natjecanje pozvan je s još 17 učenika prvih razreda iz cijele Hrvatske koji su osvojili najviše bodova na županijskoj razini, i jedini u svojoj kategoriji iz naše županije.

Mladi biolozi natjecali su se od 2. do 5. svibnja u Svetom Martinu na Muri. Zadatak im je bio izvesti praktičan rad pred članovima povjerenstva i pisano riješiti zadatke koji su povezani s praktičnim radom te s ishodima biologije pripadajućeg razreda. “Velike čestitke Velike Filipu na izvrsnom predstavljanju naše škole i pokazanom znanju i vještinama”, rekla je Filipova mentorica profesorica Gordana Pintarić Kovač.

Vezano

Komentari su zatvoreni.