Odličan rezultat Radnika, remi protiv Slaven Belupa u prijateljskoj utakmici

Nogometaši Radnika iz Križevaca jučer su igrali prijateljsku utakmicu protiv jednog od najboljih hrvatskih klubova i člana Prve HNL – Slaven Belupa. Rezultatom definitivno mogu biti zadovoljniji domaćini, s obzirom na to da su igrali protiv momčadi koja je u ovom prvenstvu pobijedila zagrebački Dinamo, no treba reći kako je naša momčad imala prednost od dva gola, stoga iznenađenje nije bilo daleko.

Križevčani su poveli u 11. minuti kada je Lisjak poentirao za 1:0, a u 28. minuti Nikolić je zabio za 2:0. Gosti iz Podravine smanjili su rezultat deset minuta kasnije kada je Zirdum nakon jednog kornera glavom zabio za 2:1. Izjednačenje smo vidjeli u 56. minuti kada je Hadžić bio precizan za 2:2. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Radnik će sezonu u 3. HNL Sjever nastaviti u subotu, kada ih od 17 sati čeka gostovanje kod Podravca u Virju.