Naša županija bit će partner na jubilarnom 25. međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo

Od 13. do 15. ožujka u Virovitici će se održati jubilarni 25. međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede “Viroexpo” na kojem će Koprivničko-križevačka županija biti Županija partner. Odlična dugogodišnja  suradnja Koprivničko-križevačke županije i Virovitičko-podravske županije dovela je do kvalitetne suradnje i partnerstva na području gospodarstva pa će se tako na Sajmu tradicionalno predstaviti izlagači s područja naše županije te županijske ustanove.

Spomenimo kako će zemlja partner jubilarnog 25. Viroexpa biti Savezna Republika Njemačka, a Sajam će se održati pod pokroviteljstvom Vlade Republike Hrvatske.  Koprivničko-križevačka županija u suradnji sa HOK Obrtničkom komorom Koprivničko-križevačke županije organizira predstavljanje poduzetnika na zajedničkom izlagačkom prostoru, a više detalja možete pronaći OVDJE.

 

Vezano

Komentari su zatvoreni.