Pogledajte tko su izabrani predstavnici u vijećima gradskih četvrti i mjesnih odbora

Foto: Dragutin Andrić
0

Nakon izbora za članove vijeća mjesnih odbora i vijeća gradskih četvrti na području Grada Križevaca, održanih u nedjelju, kad je na 48 biračkih mjesta glasovalo 2.773 birača od ukupno 16.826 upisanih, što čini izlaznost od 16,48%, Gradsko izborno povjerenstvo Grada Križevaca jučer je objavilo rezultate s utvrđenim mjestima u vijeću za kandidacijske liste koje sudjeluju u diobi mjesta u vijeću.

Mjesni izbori su održani za vijeća triju gradskih četvrti i vijeća 27 mjesnih odbora, dok za 3 mjesna odbora nije bilo kandidacijskih listi pa se izbori nisu niti održali. U nastavku donosimo imena izabranih članova vijeća gradskih četvrti i vijeća mjesnih odbora.

GRADSKA ČETVRT CENTAR
1. Sandra Kantar (nez.)
2. Vlatko Vargić (nez.)
3. Marija Knapić (nez.)
4. Boris Hasanec (nez.)
5. Denis Maksić (HDS)
6. Željko Jurković (HDS)
7. Stjepan Videković (HSS-GLAS)
8. Viktor Ledinski (SDP)
9. Vesna Kovač (HDZ)

GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD
1. Aleksandar Karre (nez.)
2. Gordan Pavlinušić (nez.)
3. Mario Čapek (nez.)
4. Ivan Premec (SDP-HL)
5. Goran Ružić (SDP-HL)
6. Miodrag Plantak (HDS)
7. Ana Đurinić (HDS)
8. Željko Jukić (HSS-GLAS)
9. Laura Varjačić (HDZ)

GRADSKA ČETVRT GORNJI GRAD
1. Boris Bošnjak (nez.)
2. Martin Martinčić (nez.)
3. Suzana Zidarić (nez.)
4. Martina Hartman (nez.)
5. Lucija Kopjar (nez.)
6. Nada Stručić (HDS)
7. Ivana Perharić (HDS)
8. Mato Devčić (HDZ)
9. Dimče Sertić (HDZ)

MJESNI ODBOR APATOVEC
1. Josip Škrlec (nez.)
2. Dubravka Novak (nez.)
3. Mladen Magdić (nez.)
4. Danijel Magdić (nez.)
5. Tihomir Pavleković (nez.)
6. Mario Međimorec (nez.)
7. Miroslav Blažević (nez.)

MJESNI ODBOR BOJNIKOVEC
1. Darko Fureš (nez.)
2. Ivica Milin (nez.)
3. Siniša Đurđević (nez.)
4. Ana Herendić (nez.)
5. Branko Huzjak (nez.)
6. Mihaela Miklin (nez.)
7. Marijana razum (nez.)

MJESNI ODBOR BUKOVJE KRIŽEVAČKO
1. Tihomir Purger (nez.)
2. Mladen Dvorski (nez.)
3. Miroslav Petračija (nez.)
4. Tomislav Horvat (nez.)
5. Silvija Horvat (nez.)
6. Brankica Kranjčević (nez.)
7. Marijana Kranjčević (nez.)

MJESNI ODBOR CAREVDAR
1. Danijela Jakopović (nez.)
2. Mirko Sokolić (nez.)
3. Franjo Crnčić (nez.)
4. Draženka Sakač (nez.)
5. Mladen Ljubek (nez.)
6. Jasmina Ščrbak (nez.)
7. Željko Klarić (nez.)

MJESNI ODBOR CUBINEC
1. Zoran Ježić (HDZ-HDS)
2. Željka Baštek (HDZ-HDS)
3. Alen Degač (HDZ-HDS)
4. Matija Petrović (HDZ-HDS)
5. Božek Belaj (HSS)
6. Stipe Vučetić (HSS)
7. Nenad Rogina (HSS)

MJESNI ODBOR DIJANKOVEC
1. Dražen Ivanušić (nez.)
2. Damir Harča (nez.)
3. Darko Harča (nez.)
4. Miljenko Drukčević (nez.)
5. Martina Harča (nez.)
6. Martina Harča (nez.)
7. Ksenija Ivanušić (nez.)

MJESNI ODBOR ĐURĐIC
1. Dragutin Lacković (nez.)
2. Josip Kovač (nez.)
3. Kristina Matuško (nez.)
4. Đuro Topljak (nez.)
5. Ivana Vukalović (nez.)
6. Stjepan Bukovčan (HDZ)
7. Danijel Šargač (HDZ)

MJESNI ODBOR ERDOVEC
1. Dražen Harča (nez.)
2. Dražen Ledinski (nez.)
3. Andreja Picig (nez.)
4. Martina Arki (nez.)
5. Đurđa Rešetar (nez.)
6. Željko Kozumplik (nez.)
7. Ivan Picig (nez.)

MJESNI ODBOR GLOGOVNICA
1. Dragan Škara (HDZ)
2. Zdenko Majhen (HDZ)
3. Krunoslav Stručić (HDZ)
4. Nikola Bratić (HDZ)
5. Zlatko Štabić (HDZ)
6. Zdenko Habun (HDZ)
7. Ivica Blažević (HDZ)

MJESNI ODBOR GORNJI DUBOVEC
1. Stjepan Boroša (nez.)
2. Mladen Pičak (nez.)
3. Marijana Rusan (nez.)
4. Slavoljub Dubravec (nez.)
5. Božica Brezjan (nez.)
6. Lucija Kralj (nez.)
7. Dragutin Letoja (nez.)

MJESNI ODBOR IVANEC KRIŽEVAČKI
1. Stjepan Matejaš (HDZ)
2. Snježana Hubzin (HDZ)
3. Boris Šetaj (HDZ)
4. Marijan Mrvčić (HDZ)
5. Marina Lukačić (HDZ)
6. Valerija Babić (HDZ)
7. Josip Lukačić (HDZ)

MJESNI ODBOR KLOŠTAR VOJAKOVAČKI
1. Josip Večenaj (nez.)
2. Nataša Gašparić (nez.)
3. Ivica Gašparić (nez.)
4. Valentina Podolski (nez.)
5. Slađana Deuš (nez.)
6. Marina Hudoletnjak (HDZ)
7. Anđelko Šanjčić (HDZ)

MJESNI ODBOR MAJUREC
1. Zlatko Jandrašec (nez.)
2. Lucija Vrabec (nez.)
3. Ivan Radotović (nez.)
4. Dean Kuzijev (nez.)
5. Ivan Sokač (nez.)
6. Snježana Belani (nez.)
7. Dragutin Petrić (HDZ)

MJESNI ODBOR NOVAKI RAVENSKI
1. Darko Ružić (nez.)
2. Saša Premrl (nez.)
3. Miljenko Sobota (nez.)
4. Antonio Valek (nez.)
5. Zdravka Bilješko (nez.)
6. Bernardica Kolenić (nez.)
7. Sandra Premrl (nez.)

MJESNI ODBOR OSIJEK VOJAKOVAČKI
1. Miladin Vitanović (nez.)
2. Radomir Šuka (nez.)
3. Slađana Gnječ (nez.)
4. Ivan Habdija (nez.)
5. Zdenko Igrić (nez.)
6. Dragana Šuka (nez.)
7. Bojana Dukić (nez.)

MJESNI ODBOR PAVLOVEC RAVENSKI
1. Marin Kralj (nez.)
2. Miljenko Letoja (nez.)
3. Dražen Lončar (nez.)
4. Darko Letoja (nez.)
5. Željana Ocvirek (nez.)
6. Nataša Ferenčić Kucen (nez.)
7. Ivana Mrnjavčić (nez.)

MJESNI ODBOR PODGAJEC
1. Josip Šimunčić (HDS-HDZ)
2. Siniša Mikulec (HDS-HDZ)
3. Valentina Šimunčić (HDS-HDZ)
4. Andreja Petrić (HDS-HDZ)
5. Dražen Horvat (HDS-HDZ)
6. Ivan jajić (HDS-HDZ)
7. Katica Jakopović (HDS-HDZ)

MJESNI ODBOR POLJANA KRIŽEVAČKA
1. Franjo Lukačić (HSS)
2. Ivka Mužić (HSS)
3. Ružica Peraković (HSS)
4. Marija Dlesk (HSS)
5. Marija Lukačić (HSS)
6. Stjepan Mužić (HSS)
7. Dalibor Koprić (HSS)

MJESNI ODBOR PRIKRAJ KRIŽEVAČKI
1.Dubravko Mateković (nez.)
2. Ivan Drčec (nez.)
3. Zdravko Koprić (nez.)
4. Helena Krpanić (nez.)
5. Livija Jakopović (nez.)
6. Vesna Gegač (nez.)
7. Mario Pečnik (HDZ)

MJESNI ODBOR SREDNJI DUBOVEC
1. Željko Rusan (HDZ)
2. Dražen Rusan (HDZ)
3. Zdravko Zajec (HDZ)
4. Zlatko Rusan (HDZ)
5. Antun Baštek (HDZ)
6. Božidar Arki (HDZ)
7. Ivan Žužić (HDZ)

MJESNI ODBOR SVETA HELENA
1. Zdenko Srbljinović (nez.)
2. Slobodan Stručić (nez.)
3. Željko Kostibol (nez.)
4. Josip Stručić (nez.)
5. Stjepan Stručić (HDZ)
6. Dragana Srbljinović (HDZ)
7. Miroslav Stručić (HSS)

MJESNI ODBOR ŠPIRANEC
1. Mateja Vrbek (SDP)
2. Nikola Pavlic (SDP)
3. Mario Zarep (SDP)
4. Nikola Mužić (SDP)
5. Mateja Karner (SDP)
6. Marin Pavlic (SDP)
7. Tomislav Vrbek (SDP)

MJESNI ODBOR VEĆESLAVEC
1. Zdenko Marenić (nez.)
2. Dražen Jakčin (nez.)
3. Marijana Crnčić (nez.)
4. Mišo Marčeta (nez.)
5. Ana Čmarec (HDZ)
6. Josip Rajn (HDZ)
7. Gordana Horvat (HDS)

MJESNI ODBOR VELIKE SESVETE
1. Đuro Poropat (nez.)
2. Dražen Cetušić (nez.)
3. Suzana Đurinić (nez.)
4. Štefanija Bobovec (nez.)
5. Josip Dvečko (nez.)
6. Ranka Dulikravić (nez.)
7. Miloš Miletić (nez.)

MJESNI ODBOR VELIKI POTOČEC
1. Mario Grbešić (nez.)
2. Branka Pečarić (nez.)
3. Marijan Kralj (nez.)
4. Marko Bužić (nez.)
5. Anđelka Balić (nez.)
6. Dinko Grdić (nez.)
7. Marija Gužvinec (nez.)

MJESNI ODBOR VELIKI RAVEN
1. Daniel Srečec (nez.)
2. Franjo Tepeš (nez.)
3. Ivan Drljačić (nez.)
4. Leonita Španić (nez.)
5. Franjo Juršetić (nez.)
6. Marina Golubić (nez.)
7. Renata Blažinčić (nez.)

MJESNI ODBOR VOJAKOVAC
1. Aleksandra Mijić (nez.)
2. Krunoslav Štefoić (nez.)
3. Vaso Vujić (nez.)
4. Martina Hrković (nez.)
5. Ivica Hrupek (HSS)
6. Sanja Lovrić (HSS)
7. Josip Vrbić (HDZ)

Možda vam se svidi

Komentiraj

Tvoja e-mail adresa neće se nigdje vidjeti javno