Prvu pub inKVIZiciju nove sezone osvojio Klub 244

Pobjednički tim jesenskog, devetog izdanja kviza pub inKVIZicija je Klub 244.
Ovaj tim je nakon jednog dodatnog, pitanja “pripetavanja”, a sveukupno 46 pitanja jučer održanog kviznog natjecanja u križevačkom Klubu kulture, odnio pobjedu ispred tima Trust Timofeja Mozgova, debitanta na pub inKVIZiciji.
Treće mjesto pripalo je timu Radio i aktivni Prigorci (drugoplasiranom na 7. pub inKVIZiciji).
Klub 244 je sinoćnjom pobjedom postao prvi tim koji je dva puta osvajao pub inKVIZiciju, budući da je pobijedio i na 7. njenom izdanju, a u kolekciji ima i 3. mjesto, osvojeno na 8. pub inKVIZiciji.
Na prvom pub kvizu nove sezone natjecalo se ukupno 15 timova s po 4 osobe, što je broj koji se pokazao kao optimalan za kvalitetnu provedbu i održavanje natjecanja.
Timovi su odgovarali na 45 pitanja raspoređenih u 4 rubrike, a kao i na prethodnim kvizovima, pitanja su bila koncipirana da pokrivaju različita područja (opće) kulture i opće obaviještenosti: od povijesti, književnosti, sporta, do popularne znanosti i pop i rock glazbe.
Organizatori iz križevačke udruge P.O.I.N.T. razmišljaju o učestalijem održavanju kviza, u mjesečnom ritmu od početka sljedeće godine.
Sponzori i ovog kviza bili su Pekara Mlinček i Klub kulture.

Rezultati kviza:

1. Klub 244 (u sastavu: Goroslava Tkalec, Tomislav Tkalec, Ratko Matić, Željka Kržek-Novosel) – 42 boda/od najviše mogućih 51 (41 nakon regularnog dijela kviza)
2. Trust Timofeja Mozgova (Katarina Pohl, Vatroslav Kokor, Antun Martinović, Miroslav Vrbančić) – 41/51
3. Radio i aktivni Prigorci (Gordana Juran-Ratković, Branimir Ratković, Bojana Đilas, Darko Kučina) – 39/51
4. Svi smo mi Albert (Jelka Vukobratović, Krešimir Prevarić, Ivan Ledinski, Igor Kudeljnjak) – 38/51
5. Untergrunt (Igor Frbežar, Juraj Kopsa, Leon Hegedić, Juraj Kopsa) – 36/51
6. Dotepenci (Marija Gašpar, Nemanja Relić, Igor Piljić, Marija Kosor) – 35/51
7. Laminatori (Marin Glamuzina, Bruno Butigan, Krešimir Milobara, Kristijan Pižir) – 34/51
7. Pičvajz (Konrad Škledar, Darijo Škledar, Ivan Peklić, Jerko Zrilić) – 34/51
8. Get to the Čopa!!! (Ivan Kranjčić, Luka Pomper, Michael Hasanec, Filip Mladenović) – 32/51
9. Šamp (Anica Čupen, Matija Čupen, Krunoslav Stijepan Šimunec, Gordan Pavlinušić) – 30/51
9. Veljko Popović (Mario Čapek, Ratko Višak, Aleksandar Karre, Tomislav Jakopčić) – 30/51
10. Zlatne godine (Silvija Petrović, Davor Petrović, Filip Wolf, Jovan Kalaba) – 29/51
11. Cosinus (Martin Pleše, Marin Meštrović, Luka Meštrović, Domagoj Tomičević) – 28/51
12. Glomazni otpad (Domagoj Vlahek, Juraj Nekić, Bruno Doskočil, Hrvoje Pleše) – 25/51
13. 100 zvanja (Jan Čapek, Vlaho Josip Štironja, Matija Jagušić, Lovro Baričević) – 22/51

Možda vam se svidi

Komentari su zatvoreni.