‘Radnikovci’ uspješni u 1. kolu Kupa Krešimira Ćosića

KKRadnik1 U nedjelju 28. kolovoza, u susretu 1. kola Kupa Krešimira Ćosića, u dvorani OŠ Ljudevita Modeca, sastale su se ekipe Koprivnice i križevačkog Radnika. U susretu koji je obilovao tricama sigurnu pobjedu je odnijela ekipa Radnika koju je sa zabijenih 26 poena (od toga 5 ubačaja za tri poena) predvodio Marin Glamuzina.

Radnikov trener Ante Tomas na raspolaganju je imao samo sedam igrača, no i to je bilo dovoljno za pobjedu protiv Koprivnice koja je u svojem sastavu imala samo četiri seniorska igrača.

Radnikovci su se već u prvoj četvrtini odvojili na nedostižnu prednost od dvadesetak poena i to zahvaljujući šutu za 3 poena. Samo u prvoj četvrtini postigli su 8, u prvom poluvremenu 12, a u cijeloj utakmici 17 trica. Tu su prednost održavali do kraja susreta i mirno priveli utakmicu kraju koja je završila rezultatom 63:89 u korist Radnika.

U 2. kolu Kupa ekipa KK Radnika igra protiv ekipe KK Mladosti iz Đurđevca, a pobjednik tog dvoboja igrat će protiv Podravca iz Virja.

KKRadnik2

Koprivnica : Radnik – 63:89

Koprivnica: Nervo D. 10 (1×3), Vrhovec H. 2, Kukec F., Vedriš M. 17 (3×3), Kovačić T., Halusek T. 22 (1×3), Gerić M. 4, Mikor F., Žaja D., Jakupić V. 2, Antolić G. 6 (1×3) (cap.).  Trener: Izet Čaldarević

Radnik: Jukić M. 16 (2×3), Glamuzina M. 26 (5×3), Samardžija M. 15 (3×3), Svoboda N. 12 (4×3), Svoboda I. 16 (3×3) (cap.), Hekić D. 4, Vragović M.  Trener: Ante Tomas