Odbojka: Vrbovčanke odnijele pobjedu

odbojka_krizevci

Odbojkašice druge ekipe bile su domaćice u 8. kolu III. međužupanijske lige Centar – žene – skupine Istok drugoj ekipi iz Vrbovca. Utakmica je odigrana u subotu, 12.12.2015. u dvorani OŠ Ljudevita Modeca Križevci, a sudila je domaća mlada sutkinja odbojke Ines Jagodić.

Na početku utakmice, već u prvom setu gostujuća ekipa Vrbovec II započela je jakim preciznim servisima, koje naša ekipa nije uspjela spremno primiti, te su stvorile veliku prednost i izgubljen je set 25:9, u drugom setu su naše igračice Križevci II „držale“ rezultat, međutim pred kraj igre je koncentracija pala i izgubljen je set 26: 24, a treći set je isto bio podjednak, međutim ipak je gostujuća ekipa preciznijim, jačim smečevima pobijedila 25:17.

Za ekipu Križevci 2 nastupaju: Ena Ehrenberger, Anja Ileković, Jana Sukalić, Antonia Tea Beroš, Asja Kantar, Jelena Srnojević, Nela Štubelj, Ema Tvorić, Emma Skalički, Tea Čapek, Elena Nemčić, Leonarda Šatvar i Monika Valec; njihova trenerica je Darinka Šimunčić, prof.

Slijedeće 9. kolo igra se na domaćem terenu, u gostovanje dolaze bjelovarske ekipe dva i tri.