Izbornik
FacebookTwitterGoogle+RSSYouTube

Za vikend 5. Veteranski rukometni turnir

Rukomet_veterani_turnir_Krizevci_Picture 650U petak 7. i subotu 8. veljače 2014. u školsko-sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima će se održati 5. Veteranski rukometni turnir, na kojem će snage odmjeriti ukupno 17 ekipa u muškoj i ženskoj konkurenciji iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Crne Gore. Organizatori ne kriju zadovoljstvo činjenicom da su, zahvaljujući njihovom sportskom vikend-događaju, svi smještajni kapaciteti u gradu i okolici popunjeni. Ulaz u dvoranu je slobodan.

Rukomet_veterani_turnir_Krizevci_Picture 074Među osam momčadi u dvije skupine će nastupiti: Novi Sad, Borac, Nova Gradiška i Škofja Loka (skupina D) te BOKA, Zlatne godine, Osijek i KTC (skupina E). Ekipi iz Metkovića, koja je godinama jedna od najboljih na ovim prostorima, ovo je debitantski nastup na križevačkom turniru, pa će njihov susret s domaćinom – KTC biti posebno atraktivan.

Rukomet_veterani_turnir_Krizevci_Picture 142U konkurenciji veteranki igrat će ukupno devet ekipa: Trogir, Velika Gorica i Ivanić Grad u skupini A; Petrinja, Vodice i Samobor u skupini B te Kočevje, Cerna i Split u skupini C. Organizatori s ponosom ističu da na turnir dolaze i sve prošlogodišnje sudionice, dok debitantski nastup imaju Split i Vodice.

Rukomet_veterani_turnir_Krizevci_Picture 154Petak, 7.2.2014.
11:00    Škofja Loka    Nova Gradiška
11:30    Vodice        Petrinja
12:00    Novi Sad    Borac
12:30    Kočevje        Cerna
13:00    Vodice        Samobor
13:30    Ivanić Grad    Trogir
14:00    Osijek        BOKA
14:30    Split        Cerna
15:00    Novi Sad    Nova Gradiška
15:30    Velika Gorica    Ivanić Grad
16:00    Škofja Loka    Borac
16:30    BOKA        KTC
— otvorenje —
17:00    Zlatne godine    Osijek
17:30    Split        Kočevje
18:00    Trogir        Velika Gorica
18:30    Petrinja    Samobor
19:00    Zlatne godine    KTC

Rukomet_veterani_turnir_Krizevci_ktcSubota, 8.2.2014.
10:30    Osijek        KTC
11:00    B3    A3
11:30    B2    A2
12:00    Novi Sad    Škofja Loka
12:30    C3    A3
13:00    C2    A2
13:30    BOKA        Zlatne godine
14:00    B3    C3
14:30    B1    A1
15:00    Nova Gradiška    Borac
15:30    B2    C2
16:00    C1    A1
16:30    D2:E2
17:00    B1    C1
17:30    Finale D1:E1