Bruno i Klara Katavić ponovno izvrsni u Austriji

Nakon fantastičnog uspjeha u Salzburgu mladi križevački karatisti Bruno i Klara Katavić su ponovili uspjeh i na prestižnom međunarodnom turniru u Grazu. Klara Katavić je u kategoriji kadetkinja (U16 +54kg) osvojila zlatnu medalju i još jednom potvrdila da je trenutno među vodećim karate borcima u državi. Velikom razlikom je „pomela“ protivnice na turniru, a pobjedivši u polufinalu reprezentativku Austrije Juliu Kern, od koje je izgubila u Salzburgu preglasavanjem, ostvarila je i osobnu satisfakciju.

Bruno Katavić je do polufinala u kategoriji mlađih kadeta (U 14 +155cm) pokazao da zlato u Salzburgu nije bilo slučajno već plod napornog rada i dobre forme. Na žalost, u polufinalnom meču, u trenutku kad je rezultatski bolje stajao i finale je bilo na vidiku, uputio je udarac nogom koji ga je stajao diskvalifikacije. Među 60 klubova iz Austrije, Njemačke, Mađarske, Nizozemske, Rumunjske i Hrvatske, Karate klub Križevci je zauzeo izvrsno devetnaesto mjesto.