Nakon produžetaka Križevčani upisali prvu gostujuću pobjedu

DUBROVNIK – U uzbudljivoj utakmici četvrtog kola A1 lige košarkaši Križevaca došli su do treće pobjede, svladavši na gostovanju momčad Dubronika, nakon produžetaka, rezultatom 108-106. U završnicu regularnog dijela utakmice Križevčani su ušli s ‘manjkom’ od devet koševa, da bi Jurlina na kraju zadnje četvrtine zabio oba bacanja i izjednačio rezultat na 98-98. U produžetku su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. U zadnjoj minuti produžetaka Grgat je za Križevce zabio oba bacanja dok Dubrovčani nisu iskoristi svoj napad. Križevački play Glavinić je polaganjem realizirao napad te doveo ‘Žapce’ do prve gostujuće pobjede. Najbolju realizaciju kod Križevčana na utakmici je imao upravo Glavinić, koji je postigao 22 koša i 10 asistencija, slijede ga Žitko s 19, Buva sa 17 koševa i sedam skokova, te Jurlina sa 16 koševa i osam skokova. U petom kolu momčad Križevaca u subotu na domaćem terenu dočekuje košarkaše riječkog Kvarnera 2010.