Čak 18 razlike za ‘Mlinarice’ u Daruvaru

U drugom kolu 3. Hrvatske rukometne lige Sjever rukometašice križevačkog ŽRK “Mlinar” su gostovale u Daruvaru kod ŽRK Daruvar. Mlinarice su od samog početka utakmice nametnule svoj tempo igre te čvrstom obranom i brzim napadima slomile domaćina još u prvom poluvremenu rezultatom 14:9. U drugom su poluvremenu također nastavile čvrsto i brzo igrati što je na kraju rezultiralo pobjedom s ogromnom gol razlikom, ukupno 40:22 za ŽRK Mlinar. U sljedećem kolu Križevčanke dočekuju ekipu ŽRK Prelog.
Za ŽRK Mlinar su nastupile: Kristina Renjak, Manuela Horvat 3, Magdalena Taritaš 2, Ivana Majdak 1, Ines Grbus 6, Sara Busija 2, Marijana Blažun 11, Barbara Ehrenberger 9, Martina Švagelj, Marta Matoić 6. Trener: Dario Sokač, prof.