Križevačka momčad prvaci ‘Kutije šibica 2009’

“Križevci, Križevci!” odjekivalo je večeras s tribina dvorane II Doma sportova u Zagrebu, pri odigravanju finalnog susreta 39. Malonogometnog turnira “Kutija šibica 2009”, najvećeg turnira te vrste u zemlji. Četrdeset minuta regularne igre između “Asfalti Zelenika-Plamen” iz Križevaca i “G P V Elkro” iz Gospića završilo je rezultatom 1:1, gdje je nakon vodstva Križevčana pogotkom Ivana Kovačeca u 11. minuti, Robert Hertl izjednačio u 37. Nakon izvođenja sedmeraca križevačka je momčad pogocima Jakova Grcića, Kovačeca i Matije Đulvata pobijedila rezultatom 4:2. Za igrača utakmice proglašen je križevački vratar Alen Jukić. U danas ranije odigranoj takmici za 3. mjesto ekipa “Mal-Gal građevinarstvo” iz Krapine bila je bolja od ekipe “Nexe Beton” iz Velike Gorice rezultatom 2:1.