Poraz košarkaša ‘Radnika’ u Ivancu

KK „PRIMA PIVO-IVANČICA“ – KK „RADNIK“ 93:73 (23:26; 23:15; 25:12; 22:20)

Prošla subota je košarkašima Radnika donijela novi poraz. U 18. kolu A2 lige Sjever gostovali su kod odlične ekipe Prima pivo-Ivančica iz Ivanca. Prvu četvrtinu Radnikovci su dobili, no druga i treća četvrtina očito su bile presudne, te je pobjeda otišla na stranu domaćina. Ekipa iz Ivanca drugi dio sezone imala je omjer pobjeda i poraza 5:1, te je bilo teško očekivati neki pozitivan rezultat za košarkaše Radnika, koji se još uvijek bore za ostanak u A2 ligi Sjever. Za ekipu Radnika nije nastupio "povratnik" u ekipu, Kašik. Sljedeće kolo Radnik ugošćuje ekipu Međimurje Vajda iz Čakovca, a utakmica je na rasporedu u subotu u 16 sati u dvorani OŠ Ljudevita Modeca.