Poraženom KK ‘Radniku’ prijeti ispadanje

KK „RADNIK“ – KK „TISKARNICA RITONJA“ 83:87
(19:23; 30:19; 18:21; 16:24; -:-)

U 15. kolu A2 lige Sjever košarkaši Radnika ponovo su doživjeli poraz, i to protiv direktnog protivnika za ispadanje u niži rang, Tiskarnice Ritonje iz Čakovca. Utakmica je krenula vrlo dobro za domaće košarkaše i nakon 5 minuta rezultat je bio 14:7. Tada se gosti bude i prva četvtina završava prednošću gostiju od četiri razlike. U drugu četvrtinu gosti su ušli vrlo nervozno, s dvije tehničke pogreške igrača, što Radnik iskorištava i radi seriju od 11 razlike te se na poluvrijeme odlazi s prednošću. No, gosti unatoč vrlo visokoj nervozi, s dosuđenim još dvjema tehničkim pogreškama, te isključujuća treneru gostiju, uspijevaju smoći snage i doći do vrlo vrijednih bodova za nastavak sezone gdje s Radnikom imaju pozitivan rezultat od dvije pobjede.
Od ostalih rezultata valja napomenuti da je "križevačka" ekipa Vrbovca (trojica bivših igrača Radnika igraju u ekipi, op.a.) u vrlo dobroj i napetoj utakmici pobijedila vodeću Vajdu 75:72 i tako zakomplicirala borbu za prvaka lige. Najbolji igrač susreta Petar ZrinskiVajda bio je bivši prvoligaški igrač Ivan Svoboda s 29 poena. Sljedeće kolo Radnik gostuje kod Podravca iz Virja.