Samba, pa on – Allyson za pobjedu u sudačkoj nadoknadi

Križevčani su teškom mukom pobijedili Krčane 2:1 (0:0), ali su pobijedili i zaostaju samo bod za vodećom Opatijom. Gosti mogu žaliti za propuštenim prigodama u prvom poluvremenu, jednom je Koprić fenomenalno obranio zicer Jeliću, a uzdrmali su i gredu u 45. minuti. Puno bolji domaćin u nastavku utakmice. Spretni Mihael Mladen doveo je Radnikovce u vodstvo, a izjednačio je Ivan Lucić golčinom u 75. minuti koju ne bi obranila niti tri Koprića.

U dubokoj sudačkoj nadoknadi, ukazao se Allyson i postigao pogodak za veliko slavlje nogometaša Radnika Križevci. Neki se igrači, nažalost, nisu uspjeli suzdržati na kraju utakmice, pa su pocrvenjeli Katalenac kod domaćina, Pervan i Delibegović kod gostiju. U Vodanovićevoj momčadi jučer nije bilo Matea Dunića, ponajboljeg u posljednjim kolima, zbog odrađivanja žutih kartona i Jakova Gogića koji je danas uplovio u bračnu luku. Sreća prati hrabre, a danas su Križevčani odigrali hrabro drugo poluvrijeme. Naposljetku ih je nagradilo pobjedničkim pogotkom plave sedmice, Brazilca Allysona. No, sreću treba izazvati, ne dolazi sama od sebe, a, što se tiče, rezultata križevačkog kluba, ništa nije slučajno.