Križevčani uvjerljivi i u Imbriovcu

Nogometaši Radnika Križevci uvjerljivo su se plasirali u polufinale županijskog kupa pobijedivši i u uzvratnoj utakmici u Imbriovcu tamošnji Borac 4:1 (2:1) i s ukupnim rezultatom 7:1 (3:0 je bilo u Križevcima) izborili daljnje natjecanje. Naši su nogometaši poveli pogotkom Mihaela Srbljinovića u 6. minuti, izjednačio je Mihael Babić u 16., a novo vodstvo Križevčanima donio je ponovno Mihael Srbljinović u 23. minuti. U 67. minuti mrežu Borca zatresao je Ivo Vukić, a visoku pobjedu potvrdio je najbolji strijelac Radnika Mihael Mladen u 88. minuti.

Križevčani su u Imbriovcu nastupili s kombiniranom postavom, kao, uostalom i prvoj utakmici na Gradskom stadionu koju neće pamtiti po dobrom zbog teže ozljede Myshenka. Zanimljiva je i tzv. “hokejaška” zamjena čak pet igrača Radnika Križevci u 68. minuti u Imbriovcu. Drugoplasirana momčad SuperSport 2. nogometne lige u subotu gostuje u Ždralovima kod tradicionalne neugodne Mladosti. Utakmica je u subotu u 15 sati uz izravan prijenos Sportske televizije, treći zaredom u kojem ćemo uživo gledati Kraljeve sjevera. Inače, polufinale županijskog kupa izborili su, uz Radnik Križevci, Tehničar Cvetkovec, Kalinovac i Ferdinandovac. Sastav Radnika Križevci u jučerašnjoj utakmici: Miroslav Koprić, Luka Orlović (od 68. Roberto Jandrašec), Sandi Kovač, Ivor Žakić (od 68. MIhael Mladen), Mihael Srbljinović (do 68. Petar Krešimir Balen), Marko Stubičan (kapetan), Krunoslav Srbljinović, Niko Mihalinec (od 68. Miro Bakula), Ivo Vukić (od 68. Mateo Dunić), Jakov Gogić, Luka Tihelka