[FOTO] Trogirani osvojili značajne bodove u Križevcima

Trogirani su zasluženo večeras slavili u Križevcima 25:29 (15:17) u šestom kolu Lige za ostanak nad KTC-om koji je bio u puno slabijem izdanju nego smo ga navikli gledati u domaćim predstavama. Hendikep je, dakako, bio što se moralo igrati u manjoj i ne baš prikladnoj dvorani za premijerligaški razred, zbog zauzetosti glavne, velike dvorane. No, to ne umanjuje pobjedu gostiju kojima je, uostalom, kao i domaćinu bio „stran parket“. Jednostavno, večeras je bilo previše grešaka u redovima KTC-a za nešto više, premda smo se u drugom poluvremenu ponadali da će dohvatiti rezultatski priključak. Stalno su „lovili“ goste, ali ih, nažalost, nisu „ulovili“. Realno, imali su prigodu. Vratar Grgić skoro je KTC vratio u život, ali nakratko. U napadu je bilo previše grešaka i nelogičnih šuteva. Križevčani su si s porazom zakomplicirali život, ali sve mogu nadoknaditi u sljedećem kolu na gostovanju u Kutini.

KTC: Haman, Marković 1, Vinković 3 (3), Ćurić 1, Ostarčević, Harča, Dujmović, Perajica 4 (1), Jurakić 4, Grgić (8 obrana + 1 sedmerac), Punčec, Maričić 3, Ezgeta 6, Tandara 2, Mršić 1. TRENER: Dalibor Sokač. TROGIR: T. Lučin (3 obrane), Peran, Luketin 9, Jelić, Radnić 10 (2), Buličić, Drnasin, Špika 4, Tokić 1, T. Lučin, Vranješ, Ivanišević 2, Trivković 3, Baković (4 obrane). TRENER: Boris Popović. SEDMERCI: KTC 5 (4), Trogir 4 (2). ISKLJUČENJA: KTC 4 minute (Ostarčević, Tandara), Trogir 8 minuta (Drnasin 2 + 2, Trivković 2 + 2). CRVENI KARTON: Perajica (58). IGRAČ UTAKMICE: Grgo Luketin.