Replay osvojio malonogometni turnir

Ekipa Replaya osvojila je 23. Ožujsko malonogometni turnir Križevci 2023. i novčanu nagradu od 14 tisuća eura. U finalu su sinoć u sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca pobijedili ekipu MG Novi Pazar, koja je za drugo mjesto dobila nagradu od 7 tisuća eura. Treće mjesto i novčanu nagradu u iznosu od 5 tisuća eura osvojila je Pekarna Jagić. Vratarom turnira proglašen je Matia Caput iz ekipe Pekarne Jagić, najboljim strijelcem Hrvoje Bevanda iz ekipe Mystique dok je igračem turnira proglašen Filip Bojić iz ekipe Replay.

U završnici turnira Antun Bednaić Tina Cedevita sport za igrače do 15 godina prvi je bio Hrvatski dragovoljac, druga ekipa Novi Marof, treće mjesto osvojila je Zelina i četvrto Dugo Selo.
Ekipama su nagrade, medalje i pehare uručili direktor turnira Damir Kemenović, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren, gradonačelnik Mario Rajn, direktor tvrtke Robin d.o.o. Robin Šatvar te uime glavnog pokrovitelja turnira Zagrebačke pivovare Domagoj Prebeg.