Županija čestitala nagrađenim učiteljima

Najuspješnijim nastavnicima iz naše županije, među kojima je i pet Križevčanki, jučer je na prijemu u Županijskoj upravi čestitao i župan Darko Koren. Podsjetimo, na Svjetski dan učitelja 5. listopada Ministarstvo znanosti i obrazovanja je nagradilo 505 nastavnika koji su se javili na njihov poziv, a među njima je 16 nastavnika iz naše županije.


Cijenimo i vrednujemo vaš trud, a svima nam je zajednički cilj da obrazovanje podignemo na što veću razinu jer je to temelj svakog uspješnog društva. Hvala vam na odličnoj suradnji po svim pitanjima i želim vam mnogo uspjeha u vašem pozivu“, poručio je župan.

Od križevačkih učitelja nagrađene su Sandra Poštić, Martina Valec-Rebić i Marjana Fržović iz OŠ Ljudevita Modeca, Stojanka Lesički iz OŠ Sveti Petar Orehovec, Tamara Vrhovec iz Srednje škole “Ivan Seljanec” i Marija Zegnal Koretić iz Učeničkog doma Križevci.

Vezano
Komentiraj

Tvoja e-mail adresa neće se nigdje vidjeti javno