Križevčanima bod u Dugom Selu

Nogometaši Radnika Križevci odigrali su danas neodlučeno 2:2 na nimalo lakom gostovanju u Dugom Selu u 8. kolu SuperSport 2. lige. Domaćini su brzo poveli u 9. minuti, ali su naši nogometaši ekspresno preokrenuli rezultat u svoju korist pogocima Iva Vukića u 15. i Tomislava Turčina u 21. minuti. Dugoselci su izjednačili u 52. minuti.

Radnik Križevci u devetom kolu sljedeće subote u 15 sati igra na svom travnjaku s tradicionalnim suparnikom Mladosti iz Ždralova, a u srijedu u 16:30 dočekuje županijskog prvoligaša Starigrada u osmini finala kupa na razini Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije. Naši su, ujedno, preuzeli vodstvo na ljestvici sa 17 bodova, koliko ima i drugoplasirana momčad Jadrana Luke Ploče koja je danas izgubila na svom terenu od Opatije 2:3.