Križevački nogometaši ostvarili uvjerljivu pobjedu nad Belišćem

Nogometaši Radnika Križevci razgalili su danas još jednom srca oko 500 navijača, uvjerljivom pobjedom nad Belišćem 3:0 (1:0) u 4. kolu SuperSport 2. NL. Discipliniranom i odgovornom igrom izborili su drugu pobjedu u prvenstvu i nastavili odličan niz rezultata.

Gostujuću mrežu načeo je Tomislav Turčin u 22. minuti. Neugodna gostujuća momčad imala je dosta prigoda u dvadesetak minuta drugog poluvremena, a sjajno je i ovaj puta branio iskusni Miroslav Koprić. Zatim su i naši ponovno proradili i puno bolje od suparnika izgledali na travnjaku. Na 2:0 povisio je Mihael Mladen u 83. minuti, a domaću zadaću dovršio je Tomislav Grdenić u 87. minuti. Križevčani u petom kolu gostuju u petak kod Opatije na Kantridi.