Spremni su sigurnosni trokuti za 928 prvašića u županiji

Na tradicionalnom sastanku župana s ravnateljima osnovnoškolskih ustanova s područja Koprivničko-križevačke županije uoči početka nove školske godine, ravnatelji su proteklog tjedna preuzeli sigurnosne trokute za učenike prvih razreda. Trokute su osigurali Županija i Županijska uprava za ceste kako bi učenici na putu do škole bili što vidljivi u prometu, a tako i sigurniji. Dobit će ih 928 učenika prvih razreda osnovnih škola u našoj županiji, što je za 29 manje nego prošle godine.

Župan Darko Koren zahvalio je ravnateljima i djelatnicima škola koji svojim radom i prenošenjem znanja na učenike oblikuju naše društvo. Posebno je pohvalio rezultate koje postižu učenici, mentori i škole na brojnim natjecanjima na kojima i promoviraju županiju. Nakon podjele prsluka uslijedio je radni dio sastanka s ravnateljima županijskih osnovnih škola na kojemu se raspravljalo o temama pomoćnika u nastavi, pripremama za proračun za sljedeću godinu, školskim kuhinjama i ostalim aktualnostima vezanima uz početak nove školske godine.

Vezano
Komentiraj

Tvoja e-mail adresa neće se nigdje vidjeti javno