Sve četiri križevačke štafete na postoljima

Šesnaest trkača iz AK Križevci osvojilo je sinoć na utrci Fun Run Bjelovar trideset dvije medalje i četiri pokala nastupom u štafetama 4 x 2500 m u različitim kategorijama. Osim finišerskih medalja koje dobivaju svi koji završe utrku, sve križevačke štafete popele su se i na postolja. U kategoriji muških štafeta zlato je osvojila ekipa Šte more više u kojoj su trčali Sandro Novosel, Matija Subotičanec, Toni Jukica i Željko Dubravec, dok je ekipa Kauboji (Tomislav Bojko, Alen Lukinović, Saša Brumen i Tomislav Stručić) osvojila broncu. Ženska ekipa Lete 4 u kojoj su trčale Goga Pintarić, Martina Ljaljić, Danijela Gudić i Silvia Novosel osvojila je srebro, a u kategoriji mješovitih štafeta tim AK Križevci u sastavu Renata Smojver, Ana Petrina Šustić, Igor Pavlinić i Zvonimir Mesić osvojio je brončanu medalju. Trener im je Alen Pavliček. Od Križevčana su još nastupili Antun Siročić na 10 km te Hrvoje Miler i Zvonko Stipić na 5 km.

Atletski klub Križevci je, na proglašenju u paviljonu u bjelovarskom parku, pohvaljen za uspjeh i masovnost, a Bjelovarčani su obećali da će uzvratiti nastup na križevačkoj utrci u rujnu.