Radnik poražen u Murskom Središću

Vodeća momčad 3. NL Sjever, Radnik Križevci, poražena je danas u 23. kolu na gostovanju u Murskom Središću od tamošnjeg Rudara 4:1 (1:0). Pogodak za Križevčane postigao je Mihael Mladen u 57. minuti. Njemu je to 13 pogodak i prvenstvu i vodeći je strijelac lige. Trostruki strijelac za domaćine bio je Silvio Radiković u 56., 62. i 85. minuti (kazneni udarac), a prvi pogodak za Rudar postigao je Slaven Hlišć u 17. minuti.

Sudac Vargović dodijelio je dva crvena i šest žutih kartona. Pocrvenjeli su domaći igrači Ivan Cimerman u 42. minuti zbog namjernog nasilnog prekršaja i pričuva Benjamin Šardi zbog psovanja suca. Od naših su javne opomene dodijeljene Goranu Dlesku i Hrvoju Mladenu zbog odgurivanja suparničkog igrača. Za Radnik su nastupili: Vrbančić, Maheus Dias (od 59. Ferenčak), Mačković, Kovač, Gabriel dos Anjos, H. Mladen, M. Mladen, Dlesk, Stubičan (od 86. Kobelščak), Lacić-Klarić, Senko. Trener: Anthony Pavlović. Radnik vodi na ljestvici s 55 ispred Poleta s 54 boda. Križevčani u sljedećem kolu u subotu u 17 sati igraju doma s pretposljednjom ludbreškom Podravinom, a Polet u Svetom Martinu na Muri s Rudarom koji je danas nanio Križevčanima drugi poraz u prvenstvu