Križevčani stekli značajnu prednost u polufinalu županijskog kupa

Nogometaši Radnika Križevci ostvarili su jučer značajnu pobjedu u prvoj polufinalnoj utakmici kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije pobijedivši u Koprivnici istoimenog domaćina, također člana 3. NL Sjever, 2:1 (2:0). Pogotke za Pavlovićevu momčad postigli su Brazilac Gabriel dos Anjos u 3. i kapetan Hrvoje Mladen u 35. minuti, a Koprivničanci su smanjili zaostatak u 71. minuti preko Brune Kunšteka. Radnik Križevci: Vrbančić, Matheus Dias da Silva, Mačković, Kovač, Gabriel dos Anjos Reganham, H. Mladen, M. Mladen, Dlesk (od 74. minute Lacić-Klarić), Šabijan (od 74. minute Stubičan), Srbljinović, Senko (od 80. Jandrašec).

Uzvratna utakmica igrat će se 17. svibnja na Gradskom stadionu u Križevcima, a ovogodišnje finale igrat će se, nakon puno godina, ponovno na križevačkom travnjaku. Gostujuću pobjedu ostvario je danas i Tomislav iz Drnja koji je 2:1 slavio u Imbriovcu nad tamošnjim Borcem.