[FOTO] Križevčani još jednom nadjačali Orahovčane

Dvaput je dvaput. Prošle subote 4:1, danas 2:1 pobjeda Križevčana nad Orahovčanima u prvenstvu 3. NL Sjever. Radnikovci su poveli u 11. minuti preko Leona Lacića-Klarića, a prethodno je 90 posto posla odradio spretni Mihael Mladen. Papuk je izjednačio u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena pogotkom Rafaela Podboja s 25 metara. Domaćin je bio puno bolji u drugom dijelu i imao nekoliko iznimnih prigoda za vodstvo. Pobjedu im je donio mladi Leonardo Ferenčak u 76. minuti. U 79. minuti, s naše točke gledišta, sudac je mogao mirne duše pokazati na bijelu točku nakon što je u kaznenom prostoru gostiju srušen Brazilac Matheus Dias da Silva.

Radnik vodi na ljestvici nakon 19. kola s tri boda više od Poleta iz Svetog Martina na Muri koji je danas pobijedio Viroviticu 1:0. Radnik i Polet igraju sljedeće subote u 16.30 na Gradskom stadionu.