Križevački malonogometni turnir – Replay bez premca

Nogometaši Replaya, križevačkog poduzetnika Zdenka Međimorca, uvjerljivo su osvojili 22. izdanje križevačkog malonogometnog turnira i osvojili vrijednu nagradu od 6 tisuća eura. Replay je u finalu s 3:0 (1:0) pobijedio Graditeljstvo Cvilko iz Donjeg Jesenja.

Poveli su u samom otvaranju utakmice u prvoj minuti pogotkom najboljeg igrača finala Filipa Bojića koji je u 23. minuti petom povisio vodstvo Replaya na 2:0, a pobjedu je zapečatio Luka Perić u 39. minuti. Najbolji igrači turnira su, svi redom, iz Replaya.

Filip Bojić strijelac s 10 pogodaka, najbolji vratar Renato Ćibarić i MVP turnira Matija Ezgeta. Utakmica je odigrana pred 1100 gledatelja. U utakmici za 3. mjesto, GT Igre Tihomira Gudića pobijedile su Unijubeton 2:1. Ćosić je doveo Unijubeton u vodstvo, a niti minutu kasnije izjednačio je vratar momčadi GT Igre, Ranogajec iz gola na gol, iznenadivši suparničkog kolegu Dura. Pobjedu je za GT Igre donio Arnautović u 40 minuti.