[FOTO] Bjelovar iščupao pobjedu u Dvorani europskih prvaka

Bjelovarčani su večeras u svojoj dvorani pobijedili križevački KTC 24:22 (11:12) u 7. prvenstvenom kolu Paket24 Premijer lige. Iščupali su itekako vrijedne bodove, premda Križevčani nisu bili daleko od toga da se prvi put „oslade“ i na gostovanju. Očekivano uzbudljiva utakmica u kojoj je KTC u 25. minuti imao 4 pogotka prednosti, 7:11.

Domaćin u 39. minuti uhvatio priključak 14:14, ali su Križevčani još u 43. vodili 15:17 i u 44. 16:18. Bjelovarčani su ponovno poveli u 51. minuti 19:18, Križevčani izjednačili u 52. na 19:19, a završnica je pripala domaćoj momčadi koja je u 56. minuti povela tri razlike, 23:20. KTC je preko Mršića i Vinkovića uspio smanjiti na 23:22, a rezultat je zaključio Šehić, 24:22. KTC je četvrti na ljestvici Lige B sa 6 bodova, Bjelovar peti s 5. KTC u sljedećem kolu u subotu 5. studenoga u 18 sati u sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca dočekuje najbolje hrvatske rukometaše, Prvo plinarsko društvo Zagreb.

BJELOVAR-KTC 24:22 (11:12) Gledatelja: 400. Suci: Bosak i Herceg iz Varaždina. SEDMERCI: Bjelovar 3 (5), KTC 3 (4). ISKLJUČENJA: Bjelovar 8 minuta, KTC 8 minuta Igrač utakmice: Dubravko Grgić.

BJELOVAR: Prvonožac, Valinčić 1, Trninić 1, Jurišić 1, Potnar, Ćurić 3, Kozić, Komar, Šehić 4, Jurjević 1, Grgić (17 obrana, 1 sedmerac), Grizelj 1, Šimunović, Vidović 4, Lukačec 8 (3), Hećimović. Trener: Josip Pećina

KTC: Šutalo (15 obrana, 1 sedmerac), Marković 1, Vinković 4 (3), Ostarčević 2, Harča 1, Dujmović 3, Perajica, Jurakić 1, Prezelj (1 obrana sedmerca), Maričić 1, Martinović, Ezgeta 1, Tandara 6, Masnec, Mršić 2. Trener: Dalibor Sokač.