HGSS: Kontinuirano radimo na poboljšanju sustava i izvrsno surađujemo sa svim žurnim službama

Pročelnik Hrvatske gorske službe spašavanja Stanice Koprivnica Dejan Bojovski potpisao je proteklog tjedna sa Županijom Sporazum o financiranju redovne djelatnosti HGSS Stanice Koprivnica, koju je prema Zakonu o Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja obavezna financirati jedinica lokalne samouprave. Župan Darko Koren pritom je pohvalio organiziranost članova i spremnost djelovanja u najzahtjevnijim situacijama. “Znamo da na snage HGSS-a uvijek možemo računati u najzahtjevnijim zadacima te vam zahvaljujem na odličnoj suradnji koja traje već šestu godinu“, poručio je Koren. Osim u Koprivnici, HGSS ima ispostave u Križevcima i Đurđevcu te na drugim lokacijama na području naše županije.

Kontinuirano radimo na poboljšanju našeg sustava, izvrsno surađujemo sa svim drugim žurnim službama, a veliku pozornost polažemo na daljnje usavršavanje naših članova kroz razne edukacije te nabavku moderne opreme kako bi mogli pružiti još više u teškim situacijama kojih ne nedostaje“, poručio je pročelnik Bojkovski i zahvalio Županiji na podršci.

20 godina CSF
Vezano

Komentari su zatvoreni.