Košarkašice Radnika među najboljim šutericama i tricašicama

Košarkašice Radnika osvojile su četvrto mjesto regionalne košarkaške lige u kategoriji Z-17, a trenera Sašu Šikića veseli činjenica da su, iako najmlađe u ligi, zamalo uspjele osvojiti i medalju. Osim toga, Melanie Santo i Helena Kemenović uvrstile su se u najbolje šuterice lige, gdje su zauzele drugo i treće mjesto, a Melanie je u šutu za tri poena zauzela također odlično drugo mjesto. “All star susret na rasporedu je u nedjelju u Virju i tamo će također nastupiti naše igračice“, najavio je Šikić. Uz ekipu Z-17, natjecanje još uvijek traje za ekipe Z-15, Z-13 i mini basketašice Z-11 koje su sve u borbi za sami vrh tablice. Posebno treba izdvojiti djevojke iz ekipe Z-15 koje su na pola sezone, a dosad nisu izgubile niti jednu utakmicu.

Veselimo se novim izazovima, utakmicama, druženjima i treninzima, naravno u nadi da će konačno ovaj nesretni virus nestati, i da će se napokon početi sve stvari na terenu i oko terena početi odvijati kao što je to bilo i do unazad dvije godine“, izjavio je trener košarkašica Saša Šikić.