Hrvatska ženska nogometna reprezentacija remizirala s Meksikom, igrale i dvije Križevčanke

U Larnaci se igra međunarodni turnir Cyprus Women’s Cup, a hrvatske su nogometašice prvu utakmicu odigrale s nacionalnom selekcijom Meksika. Susret je završio bez pobjednika (1:1), nakon ranog meksičkog vodstva preko Arciniege te izjednačenja Lojne u 20. minuti dvoboja. Nastupile su i dvije Križevčanke – Leonarda Balog odigrala je cijelu utakmicu, dok je Ana Jelenčić ušla u 69. minuti.

U drugom susretu dana Češka i Finska također su odigrale neriješenih 1:1, a Slovačka je bila slobodna. Prskalove će izabranice svoj drugi, posljednji susret na turniru odigrati protiv Finske – u nedjelju, 8. ožujka, s početkom u 13:00 sati.

HRVATSKA – MEKSIKO 1:1 (1:1)