Odigrano drugo kolo 1. HRL-sjever: RK KTC pobijedio RK PPD Zagreb 2

Danas je RK KTC vođen domaćom publikom ostvario drugu ovosezonsku pobjedu u 1. HRL-sjever protiv RK PPD Zagreb 2.

U prvim minutama utakmice bilo je vidljivo da domaću publiku čeka 60 napetih rukometnih minuta jer su obje ekipe igrale brz rukomet s čvrstom obranom. Čvršća i kompaktnija obrana je bila ona RK KTC-a tako da je prvo poluvrijeme završilo 18:11 u korist domaćina. Drugo poluvrijeme je bilo brže s puno kontri i polukontri što je više odgovaralo gostima, te su se 10 minuta prije kraja utakmice približili na samo 4 razlike. U zadnjih 10 minuta naši su dečki uspjeli prevladati nalet gostujućih i pobijediti RK PPD Zagreb 2 s rezultatom 34:29.

Među domaćim redovima su u realizaciji izvrsni bili Matija Perajica s 12 i Filip Vučelić s 10 pogodaka dok su se od ostalih u strijelce upisali Toni Pehar s 4 pogotka, Augustin Miklečić s 3 pogotka, Kristijan Kota i Robert Marković s po 2 pogotka, te Neven Predojević s 1 pogotkom.

RK KTC je današnjom pobjedom najavio uzbudljivu rukometnu sezonu. Slijedi 3. kolo koje se igra u Vukovaru gdje će naše dečke ugostiti RK Borovo.