Nazorovci predstavljaju Erasmus+ u sklopu „Dana otvorenih vrata EU projekata“

 

Nazorovci predstavljaju Erasmus+ u sklopu „Dana otvorenih vrata EU projekata“

U okviru tradicionalnog obilježavanja Europskog tjedna, Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije uz podršku Europske komisije organizira „Dane otvorenih vrata EU projekata“ koji će se održati u razdoblju od 6. do 13. svibnja 2018. godine.

Cilj održavanja „Dana otvorenih vrata EU projekata“ je predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica u područjima kao što su energetika, istraživanje i razvoj, kultura, obrazovanje, poduzetništvo, promet, zaštita okoliša, ruralni razvoj, socijalna uključenost, turizam, zdravlje…

Naša škola predstavit će svoje projekte s naglaskom na Erasmus + KA1 projekt “Suvremena škola” u petak 11.5. od 11,00 do 13,00 h na Strossmayerovom trgu. Postavit ćemo štand, dijeliti letke, izložiti materijale nastale na našim radionicama. Naši učitelji i učenici rado će s vama podijeliti svoja Erasmus + iskustva i upoznati vas s ostalim EU projektima koje provodimo u našoj školi. Posjetite nas u petak!

Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Križevci

Vezano

Komentari su zatvoreni.