‘Radnik’ u finalu košarkaškog županijskog kupa nadigrao Bjelovar

U ponedjeljak, 2.10.2017. u Bjelovaru odigrano je finale košarkaškog županijskog kupa. Snage su odmjerili KK Bjelovar i KK Radnik.

Utakmicu je bolje otvorio domaćin koji je preko Vrinjanina zabio koševe i tako održavao prednost cijelo prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu gosti iz Križevaca ubacuju u brzinu više i sustižu prednost domaćina i ulaskom u posljednju četvrtinu dodatno je povećavaju na desetak razlike. Na kraju su uspjeli održati prednost do kraja utakmice i pobijediti rezultatom 57:66.

Kao osvajači županijskog kupa košarkaši Radnika nastavljaju natjecanje, a sljedeći suparnik bit će im Globoteka Čakovec koja je pobijedila Međimurje i tako izborila finale kupa regije Sjever protiv Radnika. Finale kupa regije Sjever odigrat će se 10.10.2017. u Čakovcu u dvorani 2. osnovne škole s početkom u 20:30 sati.

KK Bjelovar : KK Radnik 57:66 (22:14 ; 10:14 ; 12:17 ; 13:21)

KK Bjelovar: Vrinjanin B. (cap) 16, Geček P. 3, Vrdoljak J. 10 (1×3), Šobak M. 4 (1×3), Malenica I. 2, Lovrić P. 0, Porobić V. 13 (1×3), Jug M. 0, Dašek D. 0, Kelava M. 0, Serdarušić R 9 (2×3);

TRENER: Damir Krpan

KK Radnik: Turković F. 0, Jukić M. 17 (1×3), Nervo D. 7 (1×3), Glamuzina M. (cap) 6 (2×3), Topljak D. 0, Kulko T. 4, Biondić L. 0, Beljo I. 17 (1×3), Funtak I. 0, Martinčić I. 15, Kurpez M. 0, Podhraški K. 0;

TRENER: Ante Tomas