Odlični rezultati križevačkih atletičara na prvenstvu Hrvatske u Karlovcu

15037233_1281145808573277_4651642728218745950_n_atletski_klub_krizevci_prvenstvo_karlovacU subotu, 19. studenoga održano je Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu gdje je nastupilo sedmero nadarenih križevačkih atletičara. U posljednjem natjecanju atletske sezone 2016., naši su atletičari ponovno dali mnogo dobrih rezultata. Tako je Neven Krulić postao državni prvak u utrci na 2 kilometra za kadete istrčavši najbrži krug za 6:18,40, dok je Paula Rakijašić osvojila 3. mjesto kod mlađih juniorki u utrci na 3 kilometra s rezultatom 12:05.

Kod limačica je Anamaria Gudić osvojila  17. mjesto na 800 metara, te Marcela Gudić 12. mjesto kod mlađih kadetkinja na 1 kilometar. U utrci kadetkinja na 2 kilometra, trčalo je najviše naših predstavnika. Najbolje ciljno vrijeme od naših predstavnika postigla je Veronika Drljačić utrčavši u cilj 5., dok je Lucija Zimonji osvojila 8. mjesto, a Lena Sabo  10. mjesto.

Ova godina je rezultirala mnogim dobrim rezultatima naših atletičara, a nadajmo se da će iduća biti još bolja. Svi članovi kluba i dalje naporno treniraju te se već počinju pripremati za uskoro nadolazeću sezonu.