Nogometaši Križevaca prošli u četvrtfinale kupa

nogomet_lopta_veterani_NK_KriževciGOLIJADA DOMAĆINA Bastašić je zabio svoj drugi, a Višak sveukupno četvrti gol za uvjerljivu pobjedu Križevčana.

Križevački su nogometaši uvjerljivim rezultatom 4-0 pobijedili koprivničku Tehniku u osmini finala Županijskog kupa te se plasirali u daljnji tijek natjecanja.

Na poluvremenu je momčad Križevaca pogotkom Bastašića vodila s 1-0 i utakmica je još uvijek bila u neizvjesnosti, ali drugo poluvrijeme odagnalo je sve sumnje nakon pogotka Bartola za povećanje vodstva i dobre igre domaćina kroz koju su stvorili mnoštvo prilika.

Bastašić je zabio svoj drugi, a Višak sveukupno četvrti gol za uvjerljivu pobjedu Križevčana. Križevci su prije nekoliko dana doživjeli potop na domaćem terenu u prvenstvenoj utakmici protiv Tehničara iz Cvetkovca, a već ove subote odlaze na teško gostovanje u Viroviticu.(ePodravina.hr)