Zapažen nastup koprivničkih i križevačkih atletičara

Ognjen_MergonVRBOVEC – Koprivnički i križevački atletičari nastupili su na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu, održanom u Vrbovcu. Seniori Atletskog kluba Koprivnica osvojili su treće mjesto u utrci na 12 kilometara. Zoran Žilić na cilj je došao treći, a u ekipi su još nastupili Ivan Dračar i Damir Mesec. Seniorska ekipa Atletskog kluba Križevci osvojila je drugo mjesto na 4 kilometara, s tim da je Ognjen Mergon bio drugi, a trčali su još Rudolf Kralj i Jurica Palčić. U mlađim kategorijama križevačke ekipe osvojile su još dva druga mjesta na prvenstvu u Vrbovcu i to kadetkinje u utrci na 1000 metara, te mlađi juniori na 4000 metara.(RKC)