Kralj sa štafetom prvak Balkana

Rudolf_Kralj_stafeta_RKZNajbolji križevački atletičar Rudolf Kralj osvojio je naslov balkanskoga prvaka trčeći u hrvatskoj štafeti 4 puta 400 metara na Balkanskom prvenstvu u bugarskoj Staroj Zagori. Državna postava na toj dionici je osjetno poboljšala svoje postignuće i pobijedila u vremenu 3:08,66 (tri minute osam sekundi i šezdesetišest stotinki sekunde). Čestitke našem Kralju koji je ove godine ostvario niz izvrsnih postignuća na međunarodnim natjecanjima i nedavno je nastupio u poluzavršnici juniorskog prvenstva Europe u utrci na 800 metara.

Ognjen_MergonKriževački atletičar Ognjen Mergon nastupio je za reprezentaciju Hrvatske na Balkanskom prvenstvu za mlađe juniore u turskom Edirneu. On je u utrci na 1500 metara osvojio sedmo mjesto u vremenu 4:29,09.(mn)